Kanserde risk faktörleri | 720pFilm.org Film izle | 720p Film izle | Hd Film izle
Sitemizde şuan toplam 1077 film bulunmaktadır.

Kanserde risk faktörleri

0
( Yüksek Kalite )

Belirlenmiş risk, (atfolunan risk),bir yığındaki özelliği ya da risk etmeninin, halk sağlığına etkisini gösterir. Bir etkenle kar¬şılaşan bireylerde bu etkene bağlı ortaya çıkan sorunun vaka oranı olarak belirlenmesidir. travesti Belirlenmiş risk bir etkenle kar¬şılaşan ve karşılaşmayan gruplar arasındaki kanser oranının arit¬metik farkıdır.
Örneğin, çok sigara içen ve aynı zamanda düşük dozda endüstriyel iyonize radyasyon alanlarda mortalite hızının 1000 erkekte, 2,7 olduğunu ve sigara içmeyen ve aynı zamanda düşük dozda radyasyon alanlarda ise mortalite hızının 1000 er¬kekte 0,23 olduğunu varsayalım. Burada belirlenmiş risk 2,5’tir. Bu, her 1000 erkek ölümüne ek 2.5 ölümün sigaraya bağlı ol¬duğu anlamına gelir. Eğer bu bireyler bu kadar çok sigara iç- meselerdi bu ölümler olmayabilirdi.
Araştırmacılar, bireylerin kanser ya/ya da kansere yatkın olmasında değişik etmenlerin açığa çıkarılması konusunda ça¬lışmalarını travestiler sürdürmektedir. Örneğin, sigara içme ile akciğer kan¬seri arasındaki ilişki tartışmasız bir biçimde ortaya konmuştur. Amerikan Kanser Birliğine (ACS) göre risk, sigara içen er¬keklerde, kadınlardan daha fazladır, ancak bu risk kadınların gi¬derek daha fazla sigara içmesine bağlı olarak değişebilir.

627
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Kanserde risk faktörleri

Belirlenmiş risk, (atfolunan risk),bir yığındaki özelliği ya da risk etmeninin, halk sağlığına etkisini gösterir. Bir etkenle kar¬şılaşan bireylerde bu etkene bağlı ortaya çıkan sorunun vaka oranı olarak belirlenmesidir. travesti Belirlenmiş risk bir etkenle kar¬şılaşan ve karşılaşmayan gruplar arasındaki kanser oranının arit¬metik farkıdır. Örneğin, çok sigara içen ve aynı zamanda düşük dozda endüstriyel iyonize radyasyon alanlarda […]

Tür: Romantik Filmler

bursa escort
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Vizyona yeni çıkan en iyi filmleri izlemek için www.filmbizden.com sitesini takip edebilirsiniz.
 

Film İzle